• Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Hizmetlerimiz

Fotoğraf & Kurumsal Hizmetler


Fotoğraf & Video Hizmetleri

Söz, nişan, nikah, kına, düğün, sünnet ve doğum günü gibi tüm organizasyonlarınızda kamera ve fotoğraf çekimlerimizle yanınızdayız.  Dış çekim, tam zamanlı kamera çekimi, havadan çekim, albüm, dijital baskı ve tablo gibi hizmet ve ürünlerimiz için bilgi alabilirsiniz.

Dış Çekim

Söz, nişan, nikah, düğün, ve sünnet gibi tüm özel gün ve anlarınızda dış çekim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Trakya ve tüm Türkiye’de dilediğiniz her noktada.

Drone

Havadan görüntünün güzelliğini ve estetiğini tüm özel anlarınızda kullanabilirsiniz. Havadan çekimlerle kısa klipler yaptırabilir ve etkinliklerinizin büyüklüğünü hissedebilirsiniz.

Hikaye & Klip

Tüm hazırlıklarınızı çekerek bir klip ya da baştan sona tüm süreci anlatan düğün hikayesiyle ölümsüz bir anı oluşturabilirsiniz. İsterseniz konsept eşliğinde mini klipte yapabiliriz.

Kamera Çekimi

Özel günlerinizde ve etkinliklerinizde profesyonel ekibimizle tam zamanlı kamera ve fotoğraf çekim hizmetimizle yanınızdayız. İhtiyaçlarınıza göre klip ve mini tanıtım da ekleyebilirsiniz.

Albüm

Fotoğraflarımızın hepsini çektik ve işledik. Bir albümle onları kalıcı hale getirelim. Dış çekim, düğün, nişan, çocuk, sünnet ve bebeğinizin fotoğraflarını bir albümde birleştirebilirsiniz.

Tablo & Baskı

Duvarlarınız boş kalmasın! İster sizin fotoğraflarınızdan isterseniz de özel tasarımlarımızdan seçecek dilediğiniz ölçü ve ebatta duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.Kurumsal ve Tanıtım Hizmetlerimiz

Kurumsal ihtiyaçlar için işletmelerin tüm görsel ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz. İşletme çekimleri, ürün çekimleri, tanıtım ve reklam filmleri, animasyon film ve baskı hizmetleriyle işinizi ve hizmetlerinizi müşteri, paydaş ve çalışanlarınıza anlatabiliriz.

Kurumsal Çekim
Ürün Çekimi
Animasyon Film
Tanıtım Filmleri
Tasarım Hizmeti
Baskı Hizmetleri

Bilgi & Rezervasyon

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için info@kraftstudyo.com ya da +90 555 554 20 03 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki link tıklayarak hızlı WhatsApp’tan hızlıca bize ulaşabilirsiniz.